بالاترین کیفیت در چاپ بنر بالاترین کیفیت در چاپ بنر .

بالاترین کیفیت در چاپ بنر

فوم برد چیست؟

فوم پیروزی نوعی تخته شاسی از جنس پلی استایرن فشرده (ps) می باشد که دارنده روکش مخصوص هست . فوم برد سبک، مقاوم به رطوبت، صاف بوده و قابلیت چاپ بر روی آن چاپ بنر وجود دارااست . چاپ فوم برد به منجر صاف بودن و توان ساخت ابعاد گوناگون بی همتا هست . چاپ روی فوم موفقیت را می توان بصورت مستقیم انجام بخشید یا این که عملیات چاپ را انجام داد و آن‌گاه الصاق چاپ انجام شود . فوم برد ها در دو جور چسب دار و فارغ از چسب می باشند که عملیات چاپ متفاوتی دارند .

کاربرد
های فوم موفقیت چیست؟ نصب عکس و پوستر تبلیغاتی بر روی فوم پیروزی یک عدد از کاربردهای آن محسوب می شود . علی الخصوص این‌که فوم برد را می توان براحتی برش بخشید که ایجاد بعد ها مختلف تصاویر را آماده کرده می باشد .
کادر و استفاده از فوم برد در دکوراسیون بسیار کاربردی و مناسب می‌باشد . به کار گیری از تصاویر زیبا به این وسیله در زیباسازی دکورا سیون زیاد مناسب هست .
چاپ فوم پیروزی لمینت و به کارگیری از لمینت کردن چاپ در کیفیت بصری بسیار اثر گذار می‌باشد . لمینت کردن را تنها واحدهای مختص چاپی انجام می دهند .
ایجاد استندهای تبلیغاتی و به کارگیری از فوم پیروزی برای ارایه طرح ها و تصاویر متفاوت نیز کاربرد خاص و تبلیغاتی محسوب می شود .
. . .
چاپ
روی فوم برد و مزایای آن چاپ روی فوم پیروزی از دسته چاپ های مالامال مخاطب محسوب می شود که می بضاعت تصاویر مختلف را بسته به سلایق مختلف بر روی آن درج نمود . درج تصاویر عزیزانتان بر روی فوم برد و نصب آن در مکان دلخواه می تواند زیاد دلچسب باشد . آذین هنر سرویس ها چاپ فوم برد را با کیفیت بالا و با ارزش مطلوب عرضه می کند .

فوم موفقیت به نظر اقتصادی به صرفه خیس نسبت به روشهای مشابه می باشد . چاپ روی آن یک عدد از روشهای ارزان تبلیغاتی محسوب می شود .
سبک وزن بوده و قابلیت حمل آن را سهل و آسان می کند . سبکی وزن به علت محصول ویژه آن می‌باشد .
فوم برد را می توان برش داد، به همین یاد می بضاعت و توان بعد ها متفاوت آن را برای استفاده های گوناگون تهیه کرد .
مقاومت فراوان به رطوبت، این فرمان به دلیل خواص ضد آب بودن می باشد که سبب طول قدمت بالا برای به کارگیری های متفاوت شده میباشد .


برچسب: چاپ بنر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۲:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چاپ

واژه چاپ از یک کلمه و واژه مغولی «چاو» به معنای فشار دادن سطحی بر سطح دیگر گرفته شده میباشد . چاپ در لغت به‌ معنای اثر، مُهر، نقش و نشان می‎باشد و در اصطلاح به معنای پرت کردن اثر نقش‌های دو بعدی مثل ارقام، خط‌ها، حروف و تصاویر بر سطوح خواندنی می باشد . در واقع چاپ کردن به عملی چاپ بنر گفته می شود که طی آن، متن ناپخته به مطلب قابل تکثیر مثل کتاب، روزنامه، کتاب و … تبدیل می‎شود .

چاپ را در اصطلاح، انتقال مطالب شامل نوشته‌ها، تصاویر، اعداد و علائم بر رو یک حامل فرم و انتقال آن بر روی یک سطح چاپ شونده و تکثر آن به تعداد دوچندان میگویند .

چاپ
افست
در این نوع از چاپ، دستگاه نوشته و تصاویر را بر روی سطح ها لاستیکی استوانه‎ای صورت برمی‏گرداند و پس از آن مطالب را با فشار استوانه دیگر، روی ورقه چاپ می‎کند سرعت عمل ماشین‎ها‎ی چاپ افست بالاست که در تیراژهای زیاد و عمدتاً برای انتشارات و تبلیغات به کار گیری می‎شود .

چاپ

چاپ
فلکسو
چاپ فلکسو نوعی چاپ پر رنگ می‌باشد که در آن کلیشه لاستیکی مستقیماً با فرآورده یا این که لفاف مسئله نظر در تماس هست و به ادله منعطف بودن، فلکسو نامیده می‎شود . سرعت بالا و چاپ به صورت رول بر روی سطح های مختلفی چون نایلون و متالایز با هزینه‎ها‎ی اندک و در تیراژهای بالا از پاراگراف مزایای این نوع چاپ به شمار می‎رود . چاپ فلکسو عمدتاً برای بسته بندی موضوع به کارگیری قرار می‎گیرد .


چاپ هلیوگراور
این چاپ مشابه چاپ افست می‌باشد اما یک تفاوت بیشتر با آن دارد و آن هم این می‌باشد که هزینه آن گران خیس میباشد . چاپ هیلوگراو برای چاپ به شکل رول بر روی BOPP و مراکز تولیدی و با تیراژ بالا بسیار مطلوب است، زیرا با سیلندر، می‎توان در تیراژ میلیونی چاپ کرد این منش عمدتاً برای بسته بندی در کارخانه‎ها‎ به کار گیری می‎شود .

صنعت
چاپ
چاپ
سیلک اسکرین
چاپ سیلک اسکرین از مالامال کاربردترین چاپ‎ها‎ به شمار می‎رود که تنوع در دسته مرکب قابل به کار گیری در این نوع، قابلیت و امکان چاپ روی مواد مختلف را ساخت نموده میباشد . به عبارت دیگر، تمامی اشیایی که در محیط خویش می‎بینید چه از لحاظ محصول و چه از لحاظ شکل ظاهر، قابلیت چاپ با روش سیلک را دارا می باشند . این گونه چاپ عمدتاً برای تبلیغات چاپ های تفکیکی موضوع استعمال قرار می‎گیرد .

جهت
دانلود فایل مقاله "چاپ" روی لینک زیر کلیک کنید:
فایل
مقاله "چاپ"


برچسب: چاپ بنر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۰:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چاپ روی پلاستیک

همان طور که بون تردید وتردید می دانید چاپ روی پلاستیک ، فیلم ها و صفحه ها پلاستیک مضاعف همگانی می باشد . با این وجود، تکنیک ها و راه و راه و روش های مسئله چاپ بنر به کارگیری برای چاپ روی پلاستیک فراوان متنوع و لبریز از جزئییات می باشند . رایج ترین تکنیک ها و منش های  چاپ بنر  روی پلاستیک با خویش کالا مواد پلاستیک زمینه به کارگیری و خط مش چاپ سروکار دارااست .

 

مسائل دارای اهمیت که در خصوص چاپ روی پلاستیک وجود داراست ، انرژی مرحله پلاستیک می باشد که در گونه های مختلف پلاستیک فرق می نماید . انرژی مرحله نکته دارای اهمیت در خصوص سطوحی می باشد که مایعات را جذب نمی نمایند . می بایست دقت داشته باشید که پلاستیک با برگه فرق می کند و چاپ روی پلاستیک با راه و روش چاپ روی صفحه یا این که ارچه و کیسه فراوان مختلف میباشد . پلاستیک معمولا هیچ جور مایعی جذب نمی کند و به همین دلیل می باشد که در این نوع چاپ انرژی سطح از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . درصورتی که سطحی دارای انرژی تراز اندک باشد، این ایراد به وجود می آید که مایعات به چهره قطرات در می آیند و فیس اساسی خود را از دست می دهند . به این ترتیب از کم آب شدن جوهر بر روی پلاستیک و به جا ماندن لکه دوری کنید . انواع گوناگون جوهر به تراز های گوناگون انرژی سطح نیاز دارا‌هستند تا جذب شوند . گونه های متعدد پلاستیک و فرمول تولید آن ها دارای انرژی های سطح مختلف می باشد . به این ترتیب هنگام محاسبه این مسئله که آیا می بضاعت و بضاعت و توان و بضاعت و توان روی پلاستیک چاپ کرد، مدل ظریف پلاستیک زمینه به کارگیری و رویه چاپ و جوهر موضوع به فعالیت گیری زیاد حیاتی می باشند . معمولا انرژی تراز به کالا مرغوب پلاستیک بستگی دارااست و در صورتیکه برای شما اهمیت دارااست که چاپ روی پلاستیک شما چاپی به خصوص باشد پیشنهاد می کنیم در جاهای مطمئن چاپ روی پلاستیک انجام دهید .


برچسب: چاپ بنر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۹:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های امنیتی اسکناس

ولی باید در نظر داشت که چاپ، فقط منتخب از فرآیند ساخت پول به شمار می رود . این فعالیت روی هم رفته ۱۳ روند متفاوت را شامل می شود و خودرو آلات زمینه استفاده برای این خواسته هم با ساز و چاپ بنر عمل های مختلف بافت بهتری به پلاستیک می بخشند . این یعنی به طور مثال، کاغذ های نازک فلز را روی پلاستیک چاپ می زنند، البته تدبیرها امنیتی فیزیکی صرفاً به این عمل محدود نمی شود .

بعد از آنکه چکیده از لایه های اسکناس روی پلاستیک چاپ شدند، پایین فشار زیاد قرار می گیرند تا جوهرشان به خوبی به عمق پلاستیک نفوذ کند . با این کار، تورفتگی های بسیار ریزی روی سطح پول تولید می شوند که به آن‌ها فرونقش می گویند و وقتی دستانتان را روی اسکناس می کشید به خیر و خوبی خویش را نشان می دهند .

اسکناس های جدید علاوه بر خط و خطوط قبلی، در بالا و ذیل خود دارنده نوعی برجستگی نیز هستند . احتمال دارد این سوال در ذهنتان شکل بگیرد که یک برآمدگی چه اهمیتی دارد؟ به گفته ی هالووی، مسأله ی حساس آن می‌باشد که زمانی یک خواص قابل لمس به اسکناسی بیشتر می شود، حتمی می باشد که تداوم کافی را داشته باشد و درصورتی که قرار باشد در اثر استفاده از بین برود، دیگر اهمیت چندانی نخواهد داشت .

به بیان دیگر چنانچه این برآمدگی در اثر گذشت دوران از فی مابین برود، پول حقیقی و واقعی تفاوت زیادی با انواع تقلبی اش نخواهد داشت . راهکار پیشنهادی برای پرهیز از بروز این حادثه هم استفاه از نوعی ابزار خاص بود که فشار اندکی را روی اسکناس ساخت کرده و با خم کردن پلاستیک، آن را پررنگ می کرد .

بانک مرکزی استرالیا اعلام کرده قوی می باشد در هر ساعت ۳۰۰ هزار اسکناس ساخت کند و ویژگی های مختلفی که تا اینجا به آنان اشاره شد را نیز در کوتاه ترین مدت ممکن روی اسکناس هایش پیاده نماید . ولی به رنج می بضاعت چنین ادعایی را اعتقاد و باور کرد، چون کل فرایند نام برده به شدت نماید می‌باشد .

در واقع ساخت هر کدام از این اسکناس ها به ماه ها دوران نیاز دارد چرا که واجب است چاپ انجام گردیده روی آن‌ها پیشین از ورود به سطح ی بعد، کم آب شود و از طرفی پیش بینی ها واجب برای پرهیز از جعل آنان هم اتخاذ شود .

عملکرد
اسکناس در دنیای واقعی ولی بلندمرتبه ترین بحران تا به اینجای کار، نه تقابل با جعل اسکناس و جاعلان، بلکه حصول اطمینان از عملکرد آن در دنیای حقیقی وواقعی می‌باشد . به ابلاغ دیگر مقامات استرالیایی بایستی اطمینان حاصل نمایند این پول برای زیرساخت فعلی دستگاه های خوپرداز این سرزمین کاملاً قابل تشخیص می‌باشد و مالکین دکان ها نیز آن را به رسمیت می شناسند .

هالووی در این باره می گوید: «مسأله ی با اهمیت در حیث ما این هست که این پول باید در کنار بها مادی، جنبه ی فرهنگی نیز داشته باشد . بنابراین فاکتور پباده سازی این اسکناس ها اهمیت بالایی دارد» .

البته خزانه مرکزی استرالیا در کنار تمامی ی خصوصیت های امنیتی نو ای که در بالا به آن ها اشاره شد، این مسأله را نیز در نظر داشته که به لحاظ زیبایی شناسی، در اسکناس های خود بیش از مقدار تغییر‌و تحول ساخت نکند .

به بیان دیگر، در صورتی‌که عکس این اسکناس ها با اشکال کهن شان مقایسه شود، تفاوت متعددی بین آن‌ها حس نخواهد شد . با این همه، خزانه نام برده توانسته می‌باشد دسترسی و تشخیص این اسکناس ها را برای اشخاصی که از مشکل ها بینایی مشقت می مارک راحت تر کند و به گفته ی هالووی، چیره شده بهترین اسکناس دنیا را از این حیث تولید کند .

برجستگی قضیه اشاره در بالا و زیر این اسکناس ها، به روش ای شبیه به خط بریل مبلغ آن را معلوم خواهد کرد . علاوه بر این، پالت رنگین کمانی این پول نیز بهبود یافته و با یک نگاه برای اشخاص اندک بینا قابل تشخیص خواهد بود .

به علاوه، همان گونه که در تصاویر می بینید، رقم اسکناس صرفاً با فونت درشت روی آنها چاپ نشده و در کنار اندازه، به چکیده خالی اسکناس انتقال داده شده تا تضاد و مغایرت بیشتری با فضای پیرامونش پیدا کند و تشخیصش برای افراد بی آلایش تر گردد .

 


برچسب: چاپ بنر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۰۴:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بازگشت دوباره به دنیای چاپ سه بعدی

قاعده حاکم بر خط تولید کمپانی بره و همیاران این میباشد که تمامی محصول ها را می بایست بتوان فردی سازی کرد .
بره پتیس (Bre pettis)، یکی از بنیان گذاران میکربوت (Maker Bot)، به دنبال این هست که از نحوه هدایای با کیفیت و به یاد ماندنی شرکت بره و همکاران، مجدد به دنیای چاپ دیجیتال سه بعدی بازگردد .

منشا الهام این پروژه که به وسیله پتیس مطرح گردیده است، وی می گوید در آغاز می خواستم به تعدادی نفر از دوستانم به پاس قدردانی و تشکر، یک‌سری ساعت ویژه کادو کنم . از آن جا به بعد از آن این پروژه رشد کرد و به یک مجموعه از شش آیتم به اعتنا طراحی گردیده از پاراگراف یک تیم ساکی سرامیکی، قوری و یک طناب اتصال فتوپلیمری می شود که بوسیله چاپگر سه بعدی ایجاد شده اند .

از حیث اینجانب سرامیک های بره و همکاران،  چاپ بنر  در این حوزه محصول ها پررنگ ای می‌باشند . بعد از آن از دیدن مجموعه تصویر اوریگامی ساکی، مشقت بار می توانایی اعتقاد و باور کرد آن ها به وسیله یک چاپگر سه بعدی ساخته گردیده اند و خیر بر روی یک چرخ کوزه گری . مجموعه تولید کننده برای تولید پارچ و فنجان ها از یک چاپگر منحصر خاک رس سه بعدی لودوم (Ludum) استفاده می کند، آنگاه به منظور ادای آئین به تاثیری که ظروف سنتی راکو در ژاپن از خود به جای می گذاشتند، در نقطه نهایی یک لایه لعاب نیز به کار گیری می نماید .

پتیس در هنگام معرفی وسیله خود، از تصاویر ساعت اریگامی فردی نیز استعمال کرد، به این ترتیب نشان داد که چگونه هر شی را می توان به فیس شخصی حکاکی کرد، و طولانی تر کرد که این فعالیت نوعی توان به این مدل شخصی سازی ها می دهد . قاعده حیاتی قاضی بر خط ساخت اریگامی شرکت بره و همیاران این می‌باشد که همگی محصولات را باید بتوان شخصی سازی کرد، به این ترتیب مشتریان می توانند هدایایی فراوان فردی تر به دوستان خود عرضه کنند .

پتیس اصل اصلی در تاسیس بره و همیاران را عنصر آشتی می داند و از این مساله صحبت می کند که وی می مراد در مسیر وصال به موفقیت تا جایی که ممکن است اعضای گروه را به نیز دیگر نزدیک خیس کند .

پتیس می گوید: ما خیلی گران قدر نیستیم . اعضای کمپانی بره و همیاران با محاسبه خودم ۱۱ نفر می شوند . درصورتی که پیروز شویم می توانیم کار خود را بسط دهیم . امیدوارم بتوانیم رشدی تدریجی و ازروی میل داشته باشیم و در موضوع ساخت چیزهای زیبا، با غرور و سطح بالایی از وسواس فعالیت کنیم . برنامه رسمی استارت به کار از طرز برگه فردی پتیس مطرح شد، این برنامه قضیه تحسین بخش اعظمی از طرفدارانی قرار گرفت که صبورانه درانتظار رجوع پتیس به صحنه عمومی بودند .

پتیس مراسم خویش را با بیان کردن این پاراگراف به نقطه پایان رساند: ما دوچندان هیجان زده ایم تا نمایش را آغاز کرده و فعالیت خویش را وقف روحیه سپاس گذاری، صلح و آشتی و علاقه کنیم .

 


برچسب: چاپ بنر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۸:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سازه های نمایشگاهی | چاپ سازه های نمایشگاهی

سازه های فضای باز جهت فضاهای نمایشگاهی و سالن های موقت و همچنین غرفه های فضای گشوده مورد به کارگیری قرار می گیرد . از آنجا که حضور در فضای گشوده بر تاثیرپذیری غرفه از تغییرات دمایی تاثیرگذار می‌باشد استحکام  چاپ بنر  و مقاومت این سازه ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . سازه های نمایشگاهی فضای باز می بایست برای تولید تالار و غرفه هایی با انواع و مقدار های مختلف آماده سازی شوند .
Outdoorexhibition structuresبا سازه های نمایشگاهی فضای باز می بضاعت غرفه های نمایشگاهی مسقف را ساخت و سطح سقف آن را بوسیله خیمه و دیگر پوشش دهنده ها که توان خودداری از نفوذ آب را داشته باشند پوشش داد . غرفه های نمایشگاهی فضای گشوده می بایست از استحکام کافی در برابر باد و باران برخوردار باشند . آیتم های متفاوتی در این خصوص در اختیارغرفه داران وجود داراست . غرفه فضای باز نسبت به غرفه های داخلی اثرگذاری بیشتری داشته و از هزینه ی کمتری نسبت به غرفه های داخلی برخوردار میباشد .در نمایشگاههایی زیرا ساختمان و نفت و گاز و صنعت و نمایشگاههای فصول گرم سال به کارگیری از فضاهای بیرون تالار ها امری معمول می باشد . در این نمایشگاهها غرفه داران از غرفه های پرتابل (مدولار) یا از غرفه های ایجاد و ساز دار به کارگیری می کنند .
Outdoor-exhibition -structuresبه کارگیری از سیستم فضای گشوده در غرفه‌سازی، با افزایش تعداد شرکت‌کنندگان در نمایشگاه‌های مختلف، ارتقا روزافزونی دارااست . در‌ صورتی که اندازه شرکت‌ کنندگان در نمایشگاه بیش از گنجایش سالن‌های سرپوشیده باشد، بخشی از شرکت‌کنندگان را بایستی در فضاهای باز ساماندهی کرد . به علاوه ،برخی از شرکت ‌کنندگان خاص، چاره‌ای جز حضور در فضای گشوده ندارند، مانند سازندگان یا این که فروشندگان ماشین‌آلات تبارک و سنگین . برای رفع نیاز در این بخش، سیستم‌هایی برای ساخت غرفه وجود دارند که تنوع کیفیتی در آن ها وجود دارااست . این سازه ها می بایست در ابعاد و فرم های گوناگون و متنوعی ساخت شوند . گونه های این سازه که در فرم ها و اندازه مختلف می باشند به وسیله اتصالات یگانه این سیستم به راحتی به نیز متصل شده و مقاومت زیاد بالایی را به وجود می آورند به طوری که می بضاعت تا دهانه ۱۰ متری را سوای ستون پوشش اعطا کرد . سهولت و سرعت در اجرا و نصب، انعطاف پذیری در صورت و اندازه، فرم زیبا و امروزی و مقاومت بسیار بالا این سازه را به یک عدد از موفق ترین بنا های نمایشگاهی مبدل ساخته می باشد .


برچسب: چاپ بنر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۹:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بدون تیم طراحی و چاپ چه کنیم ؟

نداشتن گروه طراحی کارشناس در کنار راهبردهای تبلیغات و بازاریابی سبب می‌شود از پتانسیل‌های گرافیک تبلیغاتی در انگیزه ها فروش و روابط عمومی و چه بسا برندینگ بی‌بهره باشید . هر آنچه که به خارج عرضه می فرمایید بی‌روح و غیر اثربخش خواهد بود . توجه داشته باشید مردم در شرکت شما زندگی نمی‌کنند، آن‌ها تنها شما را میبینند و در شرای شما در برداشت اول تاثیر موضوع حیث را بگذارید، اعتماد نخستین را در در میان چاپ بنر آن ها تولید نموده‌اید   چاپ بنر . و البته یک نکته با اهمیت این می‌باشد که مراحل پباده سازی فقط با ایجاد طرح قضیه نظر تمام نمیشود و هنوز در بسیاری از موقعیت‌ها و زمان‌ها، رساندن پیام با اهمیت به فیس فیزیکی در متریال‌های گوناگون چاپی اعم از کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت و . . . نقش تمام‌کننده را به نیکی بازی میکنند . برای ایفای این نقش مهم، کانون تبیلغاتی کروشه با همکاری ناظرین چاپ مجرب و مسلط به تمامی متریال‌ها و اشکال چاپ و ماشین‌آلات دارای ارتباط و همچنین سرویس ها پس از چاپ، واحدی قطع اما کامل کننده با بخش پباده سازی گرافیک در نظر گرفته می‌باشد .


برچسب: چاپ بنر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۲:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دستگاه چاپ فلت بد یووی چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه
چاپ
فلت بد دستگاه چاپ فلت بد یووی تازه ترین نسل از دستگاه های چاپ لارج فرمت و اوت به دور می‌باشد که امکان هایی اعتقاد و باور نکردنی دارااست و می تواند به راحتی در آتی ای دوچندان نزدیک جای دستگاه چاپ بنر و نظیر آن را بگیرد . دستگاه فلت بد به علت داشتن همت بالا و بضاعت مضاعف زیاد در کیفیت و تنوع چاپ تحولی را در صنعت تبلیغات ساخت کرده می باشد .در گذشته نه چندان به به دور تا قبل از تولید دستگاه فلت بد هیچ دستگاهی وجو چاپ بنر  نداشت تا بتواند چاپ روی اجسام تخت و طاقت فرسا را داشته باشد و کلیه دستگاههای چاپ تنها امکان چاپ رو مدیا هایی را داشتند که مانن بنر ، برگه و . . . بود که جنس نرم و قابلیت رول مثل را داشتند ولی دستگاهی را به شما معرفی میکینم که قابلیت چاپ روی همه اجسام و مدیاهای قابل انعطاف و رنج توشه را دارااست .دستگاه چاپ فلت بد تکامل یافته دستگاه چاپ بنر و سپس از آن دستگاه چاپ اکو سالونت هست که تقریبا سیستم چاپ دستگاه همانند دستگاه چاپ اکو می باشد با این تفاوت که بخاطر میز مخصوص به فرد دستگاه قابلیت و امکان چاپ روی اجسام تخت و دشوار را پیدا کرده با کیفیت فوق العاده که ما در دستگاه چاپ اکو سالونت شاهد آن بودیم .

چاپ
بنر ابعاد دستگاه
فلت بد دستگاه فلت بد میزان های مختلفی را دارااست که بستگی به عمل مشتری ارئه می گردد دستگاه در بعدها 45 وجود دارااست که دستگاهی تقریبا رومیزی به حساب می آید تا 3 .20 و . . . .

انتخاب دستگاه فلت بد را می بایست بر مبنا توصیه های مشتری معلوم کرد چون گزینش آن گاه ها دستگاه را سفارش مشتری تعیین می نماید ، با نظارت سفارشات و همینطور با مشورت کارشناسان کمپانی میتوانید دستگاه مورد نیاز خویش را تنظیم و تنظیم فرمائید .

قطعات
و
مواد مصرفی کلیدی در فلت بد در دستگاه فلت بد همانند دستگاه چاپ بنر هد و پیروزی دستگاه قطعات با اهمیت دستگاه به حساب می آیند که خروجی با اهمیت و کیفیت دستگاه را هد آن گزینش می نماید . که دسته های مختلفی که در آن اندازه سرعت و کیفیت تفاوت دارند را ارائه وارد می نمایند . معمولا در دستگاه های فلت بد از هد های اپسون و ریکو به فعالیت گیری میگردد که هر کدام از این برند ها خویش شامل یکسری جور هستند که در نصیب های سپس بدون نقص توضیح خواهیم اعطا کرد .و مواد مصرفی این دستگاه نیز نظیر بقیه لارج فرمت ها رنگ و جوهر میباشد که آن نیز تنوع دوچندان متعددی داراست و تاثیر فراوانی را در چاپ خواهد گذاشت که به آن هم می پردازیم .

اهمیت
میز
دستگاه فلت بد یووی میز دستگاه فبت بد با اهمیت ترین نصیب در دستگاه فلت بد میباشد و تهنا استدلال قابلیت و امکان چاپ روی اجسام تخت و طاقت فرسا را همین میز دستگاه می باشد که مهیا میکنه و فارغ از میز نمیتوانیم اجسام تخت را چاپ انجام دهیم همان گونه که در بالا گفتیم اندازه میز بستگی به اندازه مصرف مشتری دارااست و قابل تغییر‌و تحول می باشد .میز
دستگاه
این امکان را به ما میدهد تا بتوانیم آن جسمی را که می‌خواهیم چاپش را انجام دهیم بر روی میز قرار دهیم و با به کارگیری از موتور های منحصربه‌فرد حرکتی نظیر جنبش رول بازکن در دستگاه های چاپ بنر را داشته باشد و بتوانیم فارغ از دخال دست چاپ را به اتمام برسانیم


برچسب: چاپ بنر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۸:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چاپ بنر

Extreme Exposures انواع مختلفی از محصولات چاپی با فرمت بزرگ را هم برای افراد و هم برای مشاغل فراهم می کند. Extreme Exposures از چاپگر Mimaki CJV300 Eغیر مجاز می باشدolvent ، رهبر صنعت در  چاپ بنر  فرمت های بزرگ استفاده می کند. Mimaki CJV300 یک پرینتر رول 54 اینچ است که به ما امکان می دهد تا از هرگونه طول و اقلام دیافراگم گرفته تا بنرهای تا 52 "w تولید کنیم!

رفته است روزهای گرافیک وینیل چند لایه برای دستیابی به بنرهای رنگارنگ و گرافیک وسیله نقلیه. دیگر محدودیتهای بودجه تعداد رنگهایی را که می توانید برای تبلیغ شغلی یا رویداد خود استفاده کنید ، محدود نمی کند. همراه با لمینت پرس 54 "سرد ما ، گرافیک های فضای باز در حال حاضر طول عمر خود را در برابر محو شدن و ساییدگی افزایش داده اند. نمونه هایی از محصولات ما را در زیر مشاهده کنید.
 
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۴:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی لایت باکس:

لایت باکس نوعی از تبلیغات محیطی می‌باشد که به تیتر یک تابلوی تبلیغاتی کوچک یا این که بلندمرتبه به کارگیری می شود که قابلیت و امکان نصب در اکثر مکان ها و فضاها را دارااست . پباده سازی لایت باکس به رخ ایستاده گردان آویز و … فیس می پذیرد .
در پباده سازی لایت باکس علاوه بر سلیقه و  چاپ بنر  ذوق و سلیقه هنری در اخلاق انواع متن مدل و صورت می بایست به اثر گذاری و جدید آوری در این طراحی های نیز توجه ویژه ای داشت .
در بعضا مدل های لایت جعبه پلکسی، می بضاعت و توان از یکسری لایه پلکسی گلس 6 میل یا این که کمتر بر روی نیز به کار گیری نمود . بدین ترتیب که ابتدا طرح قضیه نظر لایت باکس توسط دستگاه لیزر بریده می شود آن‌گاه روی پلکسی دیگر چسبیده می شود .

لایت جعبه ها هم در روز طراحی زیبا و شکیلی دارند و نیز در هنگام شب که روشن می شوند جلوه زیبایی دارند که با اعتنا به ظلمات محیط اطراف و یا این که فروغ و روشنایی ملایم باطن فروشگاه ها و فضاهای همگانی می تواند به راحتی توجه دور و بری ها را به خویش جلب کنند .

از این رو پباده سازی لایت باکس با توجه به فضای دکان و مدل جنس مغازه موقعیت محیطی میزان تردد در محیط دور و اطراف و طراحی ظاهری متناسب و خوشگل باید به رخ حرفه ای پباده سازی شود تا علاوه بر به کارگیری بهینه از فضای محیط به خوبی جلب اعتنا نماید .


برچسب: طراحی بسته بندی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۱:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)